Конференції, Семінари

VІМіжнародна науково-практична конференція «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів»
 
27–29 квітня 2017 року,
м. Київ
 
Шановні колеги!
Від імені Спілки онкоурологів України, Національного інституту раку щиросердечно запрошуємо вас на VIІ міжнародну науково-практичну конференцію «ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В ОНКОУРОЛОГІЇ, ПЛАСТИЧНІЙ ТА РЕКОНСТРУКТИВНІЙ ХІРУРГІЇ СЕЧОВИВІДНИХ ШЛЯХІВ», яка відбудеться в місті Києві з 27 по 29 квітня 2017 року. Реєстрація на конференцію
 
Метою конференції є показ останніх досягнень в онкоурології, пластичній та реконструктивній урології, а також у скринінгу, ранній діагностиці та профілактиці онкоурологічних захворювань. Наукова програма включає огляди, лекції, доповіді, дискусії та ін.
 
Дотримуючись традицій наших попередніх конференцій, ми прагнемо забезпечити високий освітній рівень заходу, який дозволить вам обмінятися інноваційними ідеями, знаннями та досвідом. Це сприятиме підвищенню кваліфікації учасників та позитивним змінам у щоденній клінічній практиці.
 
Учасникам конференції та їхнім супровідним особам буде надана можливість насолодитися історичними, культурними та економічними досягненнями Києва.
 
Науково-практична конференція внесена до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році» (розділ «Науково-практичні конференції»), затвердженого МОЗ України та НАМН України.
 
У конференції візьмуть участь провідні науковці  та фахівці з США та Західної Європи.
 
Місце проведення конференції: «Президент-готель» (конгрес-хол), вулиця Госпітальна, 12, м. Київ,  01023.
 
Початок роботи конференції:  27-28 квітня 2019 року о 09:00, 29 квітня 2017 року о 10:00.
 
Збір матеріалів

Спілка онкоурологів України  © 2009 - 2017

абонентское обслуживание и создание сайта .