Членство

Шановні колеги!

Спілка онкоурологів України – це Всеукраїнська громадська організація, основними завданнями якої є сприяння зростанню професійного рівня своїх членів – медичних працівників шляхом підвищення їх кваліфікації і практичної майстерності, удосконалення медичної освіти, інтеграції системи медичного обслуговування України до стандартів Євросоюзу, підтримання високих професійних стандартів медичного обслуговування, а також об’єднання фахівців у цій сфері.

Спілка онкоурологів України щорічно проводить міжнародні науково-практичні конференції, науково-практичні семінари, періодично видає клінічні та методичні рекомендації, іншу науково-медичну літературу і безкоштовно роздає всім дійсним членам Спілки. До лав Організації прийнято 419 лікарів різних професій.
У 2013 році започатковано нагородження пам’ятним знаком Спілки онкоурологів України «За вагомий внесок в розвиток української урології та онкоурології» видатних науковців України, які своєю працею підняли рівень української онкоурології та урології і наближають її до європейських стандартів. Першим лауреатом став професор Олексій Сергійович Переверзєв.
Членами Спілки онкоурологів України можуть стати всі фахівці, які беруть участь в лікуванні онкоурологічних хворих.

Членські внески є одним із джерел формування майна Організації. Членські внески є безповоротною фінансовою допомогою Спілці онкоурологів України виключно для реалізації її статутної мети та завдань, проектів та програм, розвитку матеріально-технічної бази.

Рішенням Правління Спілки онкоурологів України «Протокол №13 від 05.01.2015 року, починаючи з січня 2015 року встановлено наступний розмір внесків:

  • Вступний членський внесок – 300грн. (передбачає вступний членський внесок в розмірі 100грн та щорічний членський внесок – 200грн)
  • Щорічний членський внесок – 200грн.

Cплатити членські внески можна шляхом перерахування коштів у національній валюті України на розрахунковий рахунок Спілки.

Для гарантованого підтвердження Вашого вступу в Спілку онкоурологів України необхідно відправити скан-копію заповненої Вами анкети та квитанції про оплату (із банківською печаткою) на електронну адресу: info@souu.org.ua.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися за тел.: (050) 673-20-82 або електронною поштою info@souu.org.ua

Анкета та квітанції про оплату доступні до завантаження тільки для зареєстрованих на сайті користувачів. Зареєструватися на сайті СОУУ. 

Спілка онкоурологів України  © 2009 - 2017

абонентское обслуживание и создание сайта .